A zase ten Santander!
Aneb prší a prší

Dnešní příběh bude zřejmě trochu kratší. Včera, když jsme zavírali oči, vysílali jsme pozitivní vibrace a doufali, že ráno bude líp. Vesmír ovšem nezafungoval. 

I když... Namísto 15 stupňů tu máme 18, jistý progress tu tedy rozhodně je. Přemýšlím, jak nejlépe Vám popsat počasí tady venku, ale mám dojem, že nepřekonatelně výstižně to udělal pan Kemr ve filmu Na samotě u lesa. Vzhledem k promočeným baťohům i věcem ze včerejšího zážitkového letu, jsme se rozhodli, že zůstaneme v Santanderu ještě jeden den. Čeká nás hon za potravou a na wifi. V naší haciendě totiž nemají internet a my jaksi zase nemáme informace, které potřebujeme (třeba odkud a kdy nám odjíždí zítřejší autobus do hor). V dáli ovšem září vábivá cedule McDonald (doufám, že se u nás neprojevuje něco jako fatamorgana). Spásli jsme už taky všechny zásoby jídla (kterých jsme upřímně moc neměli), takže se nám pověstný pan kačer z Ameriky bude vskutku hodit. Do deštivých provazů vody mě láká jen vidina špaget, které si večer uvaříme. V našem chytrém zařízení jsme taky našli několik filmů, máme papír a tužky, tedy herní aktivitě se meze nekladou (budou piškvorky a lodě). 

Je to zvláštní, ale je nám vlastně pořád hezky. Jediné, co mě trápí je, že můj plán získat sim kartu s internetem, přes který Vám budu každý den zasílat střípky z cesty, trochu ztroskotává. Není totiž nikde k mání a dat je na ni stejně asi příliš málo. Ale nebojme se, Eliška je bojovnice a my taky. Vymyslíme alternativu, minimálně si kvůli úsměvu za pár kroků dáme kávu v každém místě, kde mají wifi! :) Menší upozornění na závěr: V případě, že nenajdete hlášení na blogu každý den, nezoufejte. Pravděpodobně jsme živí, jen si prostě užíváme kouzlo místa bez signálu.

PS: Už druhý den zůstáváme u paní Marie z Airbnb, okupujeme tak trochu pokoj její dcery. A je to vážně zvláštní pocit, když se ráno vzbudíte a všude okolo Vás jsou cizí plyšáci, fotky ze života malé holčičky a její knížky. Reklamní slogan "bydlete, jako byste tam žili" je výjimečně vážně pravdivý! A je to pecka!